Адаптер пластиковий для безрізьбових кранів до 3/4" PALISAD 657288

Модель: 657288

Ціна
88.22 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
150 x 110 x 30
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпилювачами, що мають різьбовий вихід. Посадковий діаметр з внутрішнім різьбленням, з іншого боку адаптера - штуцер (швидкознімне з'єднання). Адапте..
З'єднувач із зовнішнім різьбленням, посадковий діаметр для шланга 1/2”. Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної системи PALISAD. ..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3/4". З'єднувальний елемент поливальної системи сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної системи PALISA..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням і клапаном 'автостоп' виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3 квітня ". З'єднувальний елемент поливальної системи сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної сис..