Адаптер пластиковий 1" внутрішня різьба PALISAD 657308

Модель: 657308

Ціна
14.33 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
70 x 40 x 110
  • Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси.
  • Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпилювачами, що мають різьбовий вихід.
  • Посадковий діаметр з внутрішнім різьбленням, з іншого боку адаптера - штуцер (швидкознімне з'єднання).
  • Адаптер і штуцер сумісні з усіма елементами поливальної системи PALISAD.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

З'єднувач із зовнішнім різьбленням, посадковий діаметр для шланга 1/2”. Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної системи PALISAD. ..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3/4". З'єднувальний елемент поливальної системи сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної системи PALISA..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням і клапаном 'автостоп' виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3 квітня ". З'єднувальний елемент поливальної системи сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної сис..
Швидкознімний з'єднувач із зовнішньою різьбою виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3 квітня ". З'єднувальний елемент поливальної системи сумісний з усіма адаптерами, переходниками-з'єднувачами, трійниками, а також з наборами поливальної системи PALISAD...