Пристрій для заточування ножів усіх типів MTX 791059

Модель: 791059

Ціна
316.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
MTX
Розміри (Д х Ш х В):
140 x 120 x 80
Призначено для заточування ножів будь-якого типу. Точильні камені - твердий сплав ВК-8. Кріпиться до рівної гладкої і твердої поверхні за допомогою гумової присоски.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Підходить до дрилям з діаметром шийки 43 мм. Призначена для заточки спіральних свердел по металу діаметром 3,5-10 мм. У корпусі є 15 отворів під різні діаметри свердел. Наждачний камінь має спеціальну форму, яка забезпечує заточку свердел під кутом 118 градусів. У комплект входить запасний камінь...
Набір точильних каменів має спеціальне абразивну напилення (оксид алюмінію, карбід кремнію). Використовується для шліфувальних і рихтувальних робіт за допомогою електродрилі...
Швидко і якісно заточить ножі та інші ріжучі предмети (тесаки, різаки, коси і т. д.). Загострювання здійснюється шляхом легкого натискання і переміщення точила по лезу ножа від рукоятки до вістря. Для заточки ножа зазвичай потрібно одне - два руху. Безпека забезпечується наявністю антиковзаючого пок..
Компактна і проста в експлуатації, заточка універсальна мала швидко і якісно заточить ножі та інші ріжучі предмети (тесаки, різаки, коси і т. Д.). Загострювання здійснюється шляхом легкого натискання і переміщення точила по лезу ножа від рукоятки до вістря. Для заточки ножа зазвичай потрібно одне - ..