Мотижка комбінована тризуба PALISAD 623778

Модель: 623778

Ціна
75.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
150 x 75 x 260
Мотижки комбінована, профіль пелюстка і три зубці, з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 75 мм, загальна довжина 270 мм.Призначена для розпушування, аерації ґрунту і прополки на невеликих грядках і клумбах. Робоча частина виконана з інструментальної сталі У8 і забарвлена ??молотковій емаллю для запобігання від корозії. Двокомпонентна рукоятка ергономічної форми дозволяє працювати максимально комфортно.Після закінчення роботи необхідно очистити робочу частину інструменту від залишків грунту і садового сміття.
Останні відгуки
Дмитрий
19.04.2019
Взяли ручные инструменты для обработки в теплице сразу все, набором. Доехало быстро. Качеством довольны. Спасибо!
Дивитися всі відгуки
Дмитрий
19.04.2019
Взяли ручные инструменты для обработки в теплице сразу все, набором. Доехало быстро. Качеством довольны. Спасибо!

Написати відгук

Схожі товари

24.00 грн

У наявності
Мотижки з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 100 мм, загальна довжина 230 мм.Призначена для розпушування, аерації ґрунту і прополки на невеликих грядках і клумбах. Робоча частина виконана з інструментальної сталі У8 і забарвлена молотковій емаллю для запобігання від корозії.Після закінчен..
Мотижки комбінована з двома типами профілів 3-зубая і пелюстка, з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 72 мм, загальна довжина 240 мм.Призначена для розпушування, аерації ґрунту і прополки на невеликих грядках і клумбах. Робоча частина виконана з інструментальної сталі У8 і забарвлена молот..