Набір викруток для точних робіт універсальний 8шт MTX 115889

Модель: 115889

Ціна
123.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
MTX
Розміри (Д х Ш х В):
190 x 140 x 22
Набір викруток призначений для загвинчування і відгвинчування різьбових з'єднань маленького розміру. Викрутки з даного набору незамінні при роботі з електронікою та іншими дрібними з'єднаннями. Ергономічна двокомпонентна рукоятка зручно розташовується в руці і дозволяє, з ювелірною точністю, маніпулювати дрібними деталями. За допомогою шайби можна легко і швидко обертати інструмент простим перебором пальців. Упакований набір в пластиковий бокс, зручний для зберігання і транспортування.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Викрутки з вільно обертаються потиличник рукояток призначені для точних механічних робіт та операцій з дрібними деталями. Рукоятки викруток виконані зі сталі зі спеціальним рифленням для захисту від вислизання з рук. Викрутки укомплектовані в пластиковий бокс. У комплект набору входять викрутки з пр..
Набір призначений для слюсарних робіт в автомобільній промисловості, машинобудуванні, меблевій індустрії, а також у побуті при роботі з електрообладнанням, монтажі віконних, дверних систем та інших інженерних конструкцій...
Набір діелектричних викруток з пробником призначений для монтажу і демонтажу деталей і елементів конструкції, що знаходяться під напругою до 1000 В. У комплект входять викрутки c профілями SL1.2 x 6.5 x150 мм, SL 1.0 x 5.5 x 12 мм, SL 0.5 x 3.0 x 80 мм, РН №0 х 75 мм, РН №1 х 75 мм, РН №2 х 100 мм, ..