Пістолет-розпилювач металевий 7-ми режимний PALISAD 651678

Модель: 651678

Ціна
349.00 грн
Немає в наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
245 x 160 x 70
Пістолет-розпилювач зі штуцерної посадкою і зручним курком, розташованим ззаду. Оснащений регульованою форсункою, що забезпечує сім режимів поливу: подвійну плоско-вертикальну струмінь, жорстку струмінь, що сочиться режим, подвійну плоско-горизонтальну струмінь, душ, розпорошення типу' туман ', конусне розпорошення. Має фіксатор курка для безперервної роботи.Призначений для всіх типів поливу на дачних ділянках, в садах, парках і скверах, а також для очищення. Сумісний з усіма елементами системи поливу PALISAD і PALISAD Luxe.Корпус пістолета виготовлений із цинкового сплаву, курок з високоякісного АБС-пластика, рукоятка залита термопластичної гумою, що забезпечує максимальний комфорт при роботі з інструментом.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Пістолет-розпилювач зі штуцерної посадкою і зручною рукояткою, розташованою зверху. Оснащений регульованою форсункою, що забезпечує дев'ять режимів поливу: жорстку струмінь, центральне розпорошення, конусне розпорошення, плоско-горизонтальну струмінь, ефект водоспаду, розпорошення типу 'туман & raqu..
Поливальний набір з 4 предметів. Призначений для підключення шланга 3/4 до системи поливу:1. Розпилювач, матеріал: міцний АБС-пластик. Завдяки регульованій голівці, має шість режимів поливу: душ, туман, конусна струмінь, центральна струмінь, плоско-горизонтальна струмінь, жорстка струмінь, що дозвол..
Поливальний набір з 4 предметів. Призначений для підключення шланга 3/4 до системи поливу:1. Розпилювач, матеріал: міцний АБС-пластик. Завдяки регульованій голівці, має сім режимів поливу: душ, режим задіяння всіх отворів, невеликий туман, плоско-вертикальна струмінь, плоско-горизонтальна струмінь, ..
Поливальний набір з 4 предметів. Призначений для підключення шланга 3/4 до системи поливу:1. Розпилювач, матеріал: міцний АБС-пластик. Завдяки регульованій форсунці, має три режими поливу: жорстка струмінь, розпорошення типу 'туман', конусне розпорошення, що дозволяє вибрати найбільш відпові..