Секатор 180мм PALISAD 605038

Модель: 605038

Ціна
79.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
175 x 50 x 200
Дивитися всі характеристики
Секатор з прямим різом, обгумованими рукоятками і фіксатором. Призначений для виконання робіт по догляду за садом. Рекомендується для обрізки живих гілок діаметром до 15 мм.Ріжуче лезо виготовлено з інструментальної сталі У8, гостро заточене і має оксидоване покриття для захисту від корозії.
Характеристики
Характеристики
Довжина 180 мм
Максимальний діаметр різу 15 мм
Тип різу Прямий різ
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Секатор з двокомпонентними рукоятками і верхнім лезом зі сталі У8, покритої тефлоном, з наполегливою ковадлом. Зубчики на ковадлі утримують гілку під час роботи.Шестернева передача збільшує зусилля різу до 20%. Призначений для обрізки сухих і твердих гілок дерев і чагарників діаметром до 22 мм. ..
Секатор з двокомпонентними ручками і верхнім лезом зі сталі У8, покритої тефлоном, прямий різ. Шестернева передача збільшує зусилля різу до 20%. Призначений для обрізки живих гілок дерев і чагарників діаметром до 22 мм. ..
Секатор з прямим різом, двокомпонентними рукоятками і розташованим зверху фіксатором. Призначений для виконання робіт по догляду за садом. Рекомендується для обрізки живих гілок діаметром до 15 мм. Ріжуче лезо виготовлено з інструментальної сталі У8, гостро заточене і має тефлонове покриття для захи..

137.00 грн

У наявності
Секатор з ковадлом на нижньому лезі, двокомпонентними рукоятками і розташованим зверху фіксатором. Призначений для виконання робіт по догляду за садом. Рекомендується для обрізки живих гілок діаметром до 15 мм. Зубчики на ковадлі утримують гілку під час роботи. Ріжуче лезо виготовлено з інструментал..