Тачка садова 65л 90кг PALISAD 689148

Модель: 689148

Ціна
902.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
550 x 600 x 1380
Тачка садова одноколесная, легка і маневрена. Вантажопідйомність 90, кг, об'єм кузова 65л. Рама, що складається з двох полурам, виконана з труби & amp; # 216; 25 мм, товщиною 1,2 мм, пофарбованпорошковою емаллю.Кузов виготовлений з оцинкованої сталі, товщина 0,6мм. Розвальцьовані борту і полку в забезпечують міцність верхнього краю кузова.Тачка комплектується пневматичним колесом з камерою. Наявність двох кулькових підшипників в колесі обумовлює більш легке переміщення садової тачки з вантажем. Диск колеса зварений, товщиною 1,2 мм.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Тачка для перевезення різних вантажів, у тому числі і будівельних матеріалів. Рама пофарбованпорошковою емаллю, діаметр труби 32 мм, товщина стінки 1,5 мм. Дуга захисту колеса забезпечує не тільки безпеку роботи, але і зручність при розвантаженні. Кузов виготовлений з оцинкованої сталі товщиною 0,7 ..
Тачка садів-будівельна одноколесная призначена для перевезення будівельних матеріалів, а так само різних вантажів при проведенні сільськогосподарських робіт. Вантажопідйомність 200 кг, об'єм кузова 90 л. Посилена рама з підп'ятником виконана з труби & amp; # 216; 32 мм, товщина стінки 1,5 мм, пофарб..
Тачка для перевезення різних вантажів, у тому числі будівельних матеріалів. Рама пофарбованпорошковою емаллю, діаметр труби 32 мм, товщина стінки 1,5 мм. Упор забезпечує зручність при розвантаженні. Кузов виготовлений з оцинкованої сталі товщиною 0,7 мм, має закруглені борти. Опори кузова забезпечую..
Тачка будівельна двоколісний призначена для перевезення будівельних матеріалів, а також різних вантажів при проведенні сільськогосподарських робіт. Вантажопідйомність 320 кг, об'єм кузова 100 л. Потужна посилена рама з підп'ятником з труби 32 мм, товщина стінки рами складає 1,5 мм. Рама пофарбована ..