Викрутка 'Fusion' PH3x200мм ручка 'Anti Slip' MTX 114479

Модель: 114479

Ціна
45.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
MTX
Розміри (Д х Ш х В):
30 x 45 x 360
Жало викрутки виготовлено з легованої сталі (CrV), що пройшла термообробку. Ергономічна трехкомпонентная рукоятка antislip забезпечує зручне захоплення та ефективне обертання викрутки.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Жало викрутки виготовлено з легованої сталі (CrV), що пройшла термообробку. Ергономічна трехкомпонентная рукоятка antislip забезпечує зручне захоплення та ефективне обертання викрутки...
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань Двосторонній стрижень викрутки має профілі SL 6 мм і PH 2 мм Стрижень викрутки виготовлений з хромованадіевої сталі Твердість робочої частини 50-54 HRC ..
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. У комплект до викрутки входять біти, виготовлені з хромванадієва сталі, з профілем SL3; SL5; SL6; РН1; РН2; РН3; Т10; Т15; Т20. Адаптер 1/4. Ергономічна 3-х компонентна рукоятка anti slip поліпшеного дизайну забезпечує зручне захоплення..
Викрутка реверсивна з набором біт з хромванадієва сталі. Має магнітний фіксатор для біт і реверсивний механізм, що дозволяє загортати і відвертати кріплення без перехоплювання ручки. Пластикова рукоятка з гумовою нековзною накладкою забезпечує надійне захоплення і зручність в роботі. У комплекті 9 б..