Викрутка з набором біт 10шт MTX 114539

Модель: 114539

Ціна
66.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
MTX
Розміри (Д х Ш х В):
275 x 85 x 40
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. У комплект до викрутки входять біти, виготовлені з хромванадієва сталі, з профілем SL3; SL5; SL6; РН1; РН2; РН3; Т10; Т15; Т20. Адаптер 1/4. Ергономічна 3-х компонентна рукоятка anti slip поліпшеного дизайну забезпечує зручне захоплення та ефективне обертання викрутки.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Викрутка реверсивна з набором біт з хромванадієва сталі. Має магнітний фіксатор для біт і реверсивний механізм, що дозволяє загортати і відвертати кріплення без перехоплювання ручки. Пластикова рукоятка з гумовою нековзною накладкою забезпечує надійне захоплення і зручність в роботі. У комплекті 9 б..
Викрутка реверсивна з поворотною головкою дозволяє працювати під різними кутами нахилу рукоятки. Бітотримач викрутки і біти виготовлені з хромванадієва сталі. У комплектацію входять біти з профілем: PH - №1, №2..
Викрутка реверсивна із зусиллям під ключ і двухкомпонентной ергономічною рукояткою. Реверсивний механізм дає можливість роботи без перехоплювання рукоятки, що дозволяє максимально знизити фізичне напруження при роботі. Бітотримач викрутки і біти виготовлені з хромванадієва сталі. У комплектацію вход..
Бітотримач викрутки і біти виготовлені з хромванадієва сталі. У комплектацію входять: PH - №1, №2..