Викрутка для точних робіт 'Fusion' з насадками 11пр MTX 115829

Модель: 115829

Ціна
83.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
MTX
Розміри (Д х Ш х В):
195 x 95 x 50
Набір прецизійних викруток Fusion зі змінними насадками призначений для ремонту та обслуговування мобільних телефонів, годинників, пейджерів, ноутбуків та іншої електронної техніки.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Викрутка призначена для виконання прецизійних робіт з ремонту та обслуговування мобільних телефонів, годинників, пейджерів, ноутбуків та іншої електронної техніки...
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. Двосторонній стрижень викрутки має профілі SL 6 мм і PH 2. Пластмасова рукоятка має ребра...
Викрутки з набором біт і торцевих головок призначені для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань.Кожен набір включає в себе викрутку з реверсивним механізмом, що підвищує комфорт і швидкість виконання роботи.У комплект входять біти і торцеві головки різного типу та розміру, виготовлені з хромованадіє..
Викрутки серії Insulatad призначені для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань, елементів конструкцій, що знаходяться під напругою до 1000 В змінного струму. Викрутки мають ізоляційне покриття стрижня і двохкомпонентну противоскользящую рукоятку ергономічної форми з отвором для підвішування. У серію..