Викрутка реверсивна з шарніром + біти +головки 19шт SPARTA 115545

Модель: 115545

Ціна
90.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
265 x 105 x 35
Викрутка з набором біт призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. Реверсивний механізм викрутки дозволяє загортати і відвертати кріплення без перехоплювання ручки. У комплект до викрутки входять біти з пофіль SL, PH, Torx і торцеві головки - 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Для зручності зберігання і транспортування викрутка з набором головок і біт упакована в пластиковий кейс.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Викрутка з набором біт, виготовлених з вуглецевої сталі. Реверсивний механізм дозволяє загортати і відвертати кріплення без перехоплювання ручки. У комплект входять: біти c профілем SL - 4, 5, 7 мм..
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. Бітотримач викрутки і біти виготовлені з вуглецевої сталі. У комплект до викрутки входять біти з робочими профілями: SL - 5 мм..
Викрутка призначена для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань. Пластикова Т-подібна ручка з отвором для підвіски зручна для роботи із зусиллям. У корпусі викрутки передбачено відділення для зберігання біт. У комплект до викрутки входять біти, виготовлені з вуглецевої сталі, з профілем PH - №1, №2, ..
Бітотримач викрутки і біти виготовлені з хромванадієва сталі. Твердість стали 53 HRC.В складу набору входять біти: PH1, 2, 3; SL3,4,5,6,8; PZ 1, 2, 3...