Тестер напруги 12-220В SPARTA 130855

Модель: 130855

Ціна
23.00 грн
У наявності
Швидке замовлення
Виробник:
Розміри (Д х Ш х В):
180 x 60 x 15
Викрутка-індикатор з профілем прямий шліц призначена для визначення наявності напруги в електричних мережах, перевірки стану і полярності акумуляторів і батарей, перевірки дроти на наявність розриву, виявлення мікрохвильового та електромагнітного випромінювання. У повністю ізольовану плоску ручку з пластмаси вбудований рідкокристалічний дисплей, що показує діапазон реєстрованого напруги. Оснащений вбудованою лампою-індикатором, яка спалахує при торканні наконечником викрутки контакту, що знаходиться під напругою. Має відповідність з допуску DIN VDE 0680 Teil 6 04.77 і євростандарту CE.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Багатофункціональний тестер напруги з робочим профілем 'прямий шліц' призначений для визначення наявності змінного і постійного струму контактним і безконтактним методами. Оснащений батарейками і ефективно використовується для виявлення електромагнітних полів, а також наявності напруги змінного і по..
Стержень воротка виготовлений з хромванадієва сталі, оцинкований. Інструмент має ергономічну ручку з ударопрочной пластмаси та приєднувальний квадрат 1 Квітня з кульковим фіксатором. Вороток викруткового типу призначений для роботи зі знімними торцевими головками...