Адаптери для поливу

Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Укомплектований перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 1 2 "..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується двома перехідниками, що дозволяють приєднувати поливальну систему до кранів діаме..
Адаптер із затяжним хомутом дозволяє приєднати шланг до крана без різьблення. Штуцерний вихід адаптера сумісний з усіма елементами поливальної системи..
Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр із зовнішньою різьбою 3/4", з іншого боку адаптера штуцер (швидкознімне ..
даптер-перехідник виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначений для підключення шлангів діаметром 1 2 "і 3 4"...
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 3/4..
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Застосовується для з'єднання шланга 1/2" з насадкою.Дозволяє перекривати потік води при зміні насадки.Матеріал - АБС-пластик зі вставками з гуми...
Застосовується для з'єднання шланга 1/2" або 3/4 "з насадкою. Матеріал - АБС-пластик зі вставками згуми...
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Швидкознімний з'єднувач. Посадковий діаметр для шланга 3 4 ". Виготовлений з латуні. Початковий елемент поливальної системи використовується з адаптер..
З'єднувач із зовнішнім різьбленням, посадковий діаметр для шланга 1/2”. Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Сумісний з усіма адап..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням і клапаном 'автостоп' виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3 квітн..
Швидкознімний з'єднувач з внутрішнім різьбленням виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3/4". З'єднуваль..
Швидкознімний з'єднувач із зовнішньою різьбою виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр для крана 3 квітня ". З'єднувальний елемен..
Швидкознімний з'єднувач з посадковим діаметром для шланга 1/2”. Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Сумісний з усіма адаптерами, ..
Швидкознімний з'єднувач з клапаном 'автостоп', посадковий діаметр для шланга 1/2" з ударопрочной ABS-пластмаси. Сумісний з усіма а..
Швидкознімний з'єднувач. Посадковий діаметр для шланга 3/4". Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. З'єднувальний елемент поливальн..
Швидкознімний з'єднувач з клапаном 'автостоп', посадковий діаметр для шланга 3/4". Виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. З&#..
З'єднувальний комплект - адаптер з переходом на штуцер і швидкознімний з'єднувач з клапаном 'автостоп' - виготовлений з ударопрочной..
Муфта ремонтна виготовлена з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначена для нарощування довжини шланга...
Муфта сполучна 3/4. Матеріал: міцний АБС-пластик. Надаватися на шланг. Призначена для швидкого з'єднання двох ділянок поливального шланга з метою ремо..
Поливальний набір з 4 предметів. Призначений для підключення шланга 1/2 до системи поливу.1. Розпилювач, матеріал: міцний АБС-пластик. Завдяки регульо..
Показано з 1 по 30 з 54 (всього 2 сторінок)
Адаптери для поливу

Щоб система поливу працювала без перебоїв, знадобляться адаптери для шланга, а також різні з'єднувачі, перехідники, муфти, розгалужувачі та інші корисні пристосування. З їх допомогою можна з'єднувати і роз'єднувати окремі частини шланга, підключати їх до різних пристроїв, усувати несправності. В інтернет-магазині інструменту КУТОК ви знайдете адаптери і перехідники для шлангів на всі випадки життя.

Маленькі помічники успішного садівника

Щоб вода надходила до рослин без перебоїв і з потрібним напором, шланг і всі приєднані до нього елементи слід надійно зафіксувати. Для цього і були придумані адаптери та коннектори, за допомогою яких можна:

  • підключити шланг до крана, патрубку або труби;
  • з'єднати його з розбризкувачем;
  • змінити довжину шланга;
  • розділити його на два і більше потоків;
  • з'єднати частини системи, які мають різні діаметри;
  • виконати невеликий ремонт тощо.

У нас ви можете купити адаптер для поливу з металу або пластику. Це міцні вироби, які добре чинять опір високих навантажень. Пластик не вигорає під впливом ультрафіолету і добре переносить механічний вплив. Це прості в експлуатації вироби, з їх допомогою виконати необхідне з'єднання можна за лічені секунди.

Різні адаптери для шлангів поливу обов'язково повинні бути в господарстві на випадок поломки. Пошкоджену ділянка видаляють, а потім окремі частини з'єднують за допомогою коннектора. Таким же чином можна наростити довжину конструкції. Цю операцію виконують за допомогою комплекту адаптерів для подовжувача шланга.

Як вибрати потрібні елементи

Майже всі елементи систем поливу зазвичай мають діаметр ½ "або ¾". Перш ніж купити адаптер для поливального шланга, необхідно уточнити його діаметр. Існують універсальні елементи, які підходять до будь-якого обладнання. З'єднання буде більш надійним, якщо коннектор до нього підібраний точно.

Розгалужувач - це адаптер садового шланга, який використовується для формування систем поливу. З його допомогою основний потік поділяють на кілька магістралей, що ведуть в різні боки. Розгалужувачі знадобляться і в випадках, коли потрібно до одного крану приєднати два шланга і т.п. Ми пропонуємо адаптери для краплинного поливу, ремонтні муфти, набори для підключення і багато іншого.

Вибирайте необхідні вам елементи в інтернет-магазині KUTOK, отримуйте докладні консультації від наших менеджерів і насолоджуйтеся ідеальним станом насаджень на вашій ділянці!