Корневидалячі

Корнеудалітель з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 40 мм, довжина 195 мм, загальна довжина 400 мм.Призначений для підрізування..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Корневидалячі

Надійний помічник садівника - хороший корневидаляч. Це різновид культиватора, яка дозволяє ефективно боротися з бур'янами. В інтернет-магазині КУТОК ви можете купити корневидаляч невеликого розміру, який підходить для роботи невеликих ділянках, клумбах тощо.

Навіщо потрібен корневидаляч

Боротьба з бур'янами - постійний головний біль для власника ділянки. Багато видів бур'янів можна видалити тільки повністю або майже повністю позбувшись кореневої системи. Дістатися до корінців, розташованих глибоко в грунті, не просто, а робити це потрібно постійно. Впоратись з розгалуженою кореневою системою одноразовим впливом не вдасться. Ручний корневидаляч помітно полегшує роботу. Це вузький і довгий інструмент, який легко проникає в грунт на значну глибину. Конструкція дозволяє без значних зусиль підрізати або обривати коріння, витягувати їх. Там, де мотика виявляється безсилою, на допомогу прийде садовий корневидаляч.

Ми пропонуємо моделі невеликого розміру, які стануть в нагоді для виконання робіт на маленьких ділянках, клумбах, газонах, а також в теплицях, тобто там, де стандартним інструментом користуватися незручно або можна пошкодити рослини. В арсеналі садівника завжди є кілька видів таких пристосувань різного розміру і типу.

Ознаки надійного інструменту

Хороший суцільнометалевий корневидаляч прослужить тривалий термін. Якісне пристосування повинно бути:

  • міцним;
  • зі зручною рукояткою;
  • зі сталі;
  • з гострим кінчиком потрібної форми.

Робоча частина може мати V-подібну форму або його виконують у вигляді довгої і вузької пелюстки. Є також моделі, які поєднують обидва варіанти: довгий кінчик закінчується виїмкою, яка розділяє кінчик на два гострих зубця. Такий пристрій дозволяє легко занурювати інструмент навіть в щільний грунт.

На нашому сайті ви можете вибрати ручні корневидаляч PALISAD і СИБРТЕХ. Це якісні вироби від надійних виробників. Ви можете вибрати модель з простої дерев'яної або обгумованою ергономічною ручкою. Таким пристосуванням зручно користуватися, воно не зламається навіть при інтенсивному використанні. Доставка виконується відповідним перевізником в дуже короткі терміни. Купуйте якісний інструмент для свого саду в інтернет-магазині КУТОК!