Розпушувачі грунту

Розпушувач 3-зубий з обгумованою ручкою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 75 мм, загальна довжина 340 мм. Признач..
Розпушувач 3-зубий з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 60 мм, загальна довжина 310 мм.Призначена для розпушування та аерації..
Розпушувач 3-зубий з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 100 мм, загальна довжина 225 мм.Призначений для розпушування та аерації ґрунту на н..
Розпушувач 5-зубий з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 65 мм, загальна довжина 330 мм.Призначений для розпушування та аерації ..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Розпушувачі грунту

Здоров'я рослин на ділянці залежить від регулярного догляду. Одна з найважливіших операцій - розпушування грунту, яке забезпечує нормальний стан кореневої системи. Для виконання цієї операції придуманий корисний інструмент - садовий розпушувач. Придбати відповідну модель ви можете в інтернет-магазині КУТОК.

Розпушування грунту: навіщо і як

За допомогою цієї операції досягається кілька цілей:

  • нормалізується повітряно-газовий стан грунту;
  • зберігається нормальний рівень вологості;
  • активізуються корисні мікроорганізми у верхньому шарі грунту.

Розпушування виконують і перед посадкою, і до появи сходів, і ще багато разів після. Для такого інтенсивного використання потрібен якісний ручної розпушувач грунту, який зможе працювати довго і ефективно, і при цьому буде зручним і легким.

Зручні та надійні садові розпушувачі

На нашому сайті представлені невеликі тризубі розпушувачі, якими зручно працювати на клумбах, в теплицях і на окремих ділянках скромних розмірів. Вони виготовлені під торговою маркою PALISAD, яка добре відома садівникам, які віддають перевагу якісний інструмент за помірною ціною.

Ви можете купити розпушувач для грунту з простою дерев'яною ручкою. Вона зменшує вагу інструмента, її простіше замінити або відремонтувати в разі поломки. У моделей з прогумованою ручкою є свої переваги. Міцне покриття і ергономічна форма дозволяють міцно утримувати ручної розпушувач грунту, в результаті потрібно докладати менше зусиль для роботи.

Щоб купити розпушувач грунту на нашому сайті, вивчіть представлені пропозиції. Ми зібрали для вас найпопулярніші і надійні інструменти цієї категорії. Вибирайте відповідний варіант і оформляйте замовлення. Ви можете вибрати варіант доставки розпушувача грунту за допомогою вашого улюбленого перевізника в будь-який куточок України. Купуйте з комфортом в інтернет-магазині КУТОК!