Плиткорізи і ролики

Робоча частина має напайки з твердого сплаву ВК-8. Поворотний механізм (пружина кручення) дозволяє швидко і без зусиль приводити інструмент у вихідне ..
Ріжучим елементом є ролик з твердого сплаву ВК-8. Інструмент застосовується для різання скла і керамічної плитки. Модель 87830-з алюмінієвим упором, 8..
Ріжучим елементом є ролик з твердого сплаву ВК-8. Інструмент застосовується для різання скла і керамічної плитки. Модель 87830 - з алюмінієвим упором,..
Показано з 1 по 23 з 23 (всього 1 сторінок)
Плиткорізи і ролики

Коли виконуються роботи з плиткою, ручний плиткоріз просто необхідний. Він не залежить від наявності електроенергії, простий в експлуатації і дає відмінні результати, якщо модель обрана правильно. Цікаві пропозиції щодо інструменту цього типу ви знайдете в інтернет-магазині інструменту KUTOK.

Вибираємо плиткорез: основні ознаки

Щоб купити плиткоріз з відповідними характеристиками, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  • міцність рами;
  • робоча довжина;
  • плавність ходу;
  • додаткові опції.

Основа хорошого плиткоріза має бути міцною і досить товстою, інакше дуже скоро він просто зламається. Крім того, під навантаженням слабкий каркас вібрує, плитка під час роботи може розколотися, а для розрізання керамограніта потрібна ще й дуже міцна ручка.

Довжина плиткоріза повинна відповідати розмірам плитки не тільки по краю, а й по діагоналі. Чим більше довжина, тим вище вартість, але якісна модель, така як плиткоріз рейковий Professional 1200 мм, прослужить довго і дозволить обробляти навіть великі підлогові елементи.

Дуже важливо, щоб хід інструменту був плавним. Це залежить від якості підшипника. Відомі виробники, такі як MTX (Matrix) використовують надійні комплектуючі. У нас ви можете придбати професійний ручний плиткоріз з відповідними параметрами.

Плитку зручніше різати під кутом, якщо на ній є поворотна лінійка. Ще одне гарне доповнення - можливість регулювання інструменту під певну товщину матеріалу, що дозволить запобігти подрібнення кромки. Якщо вам потрібно придбати рейковий плиткоріз в Україні за хорошою ціною, ви знайдете багато цікавих пропозицій на нашому сайті.

Що потрібно знати про ролики для плиткоріза

Ріжучий ролик з часом втрачає гостроту і потребує заміни. Є способи заточити цей елемент в домашніх умовах, але зробити це правильно вдається не завжди. Надійніше купити ролик для плиткоріза і замінити старий елемент. У нас ви завжди знайдете відповідний варіант.

Інтернет-магазин ручного інструменту КУТОК пропонує широкий асортимент різного інструменту і витратних матеріалів. Зробіть замовлення, він буде доставлений в лічені дні будь-яким перевізником по всій території України.