Садовий інвентар

Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Укомплектований перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 1 2 "..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується двома перехідниками, що дозволяють приєднувати поливальну систему до кранів діаме..
Адаптер із затяжним хомутом дозволяє приєднати шланг до крана без різьблення. Штуцерний вихід адаптера сумісний з усіма елементами поливальної системи..
Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр із зовнішньою різьбою 3/4", з іншого боку адаптера штуцер (швидкознімне ..
даптер-перехідник виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначений для підключення шлангів діаметром 1 2 "і 3 4"...
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 3/4..
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Являє собою спеціальну насадку на взуття з довгими металевими стрижнями на підошві. При проходженні по газону залишає поглиблення, що поліпшують газо-..
Вила 4-рогіе садово-городні 175 х 275 мм, ковані. Тулейка внутрішнім діаметром 38 мм. Призначені для збору і навантаження скошеної трави, розпушування..
Вилка посадкова 3-зубая, з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 70 мм, загальна довжина 250 мм.Призначена для висадки та переседкі квітів, ро..
Характеристики:Розмір полотна: 2000 х 1000 ммМаксимальне навантаження: 120 кгМатеріал: бавовна 100%..
Граблі прямі 12-зубі, ширина робочої частини 320 мм. Тулейка приварена до основи. Призначені для збору опалого листя, зрізаних гілок, бур'янів, садово..
Граблі 5-зубі з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, загальна довжина 260 мм.Призначені для збору зрізаних пагонів, розп..
Граблі кручені з дерев'яною рукояткою. Призначені для збору зрізаних пагонів, розпушування, аерації і вирівнювання грунту на невеликих грядках і клумб..
Граблі віялові регульовані, 15 круглих, сплюснутих на кінцях зубьв, охоплення робочої частини від 200 до 440 мм. Алюмінієвий держак завдовжки 1600 мм ..
Граблі віялові пофарбовані, 22 плоских зуба, охоплення робочої частини 430 мм. Тулейка внутрішнім діаметром 25 мм. Секторная пластина додатково упрочн..
Граблі віялові пофарбовані, 22 круглих зуба, охоплення робочої частини 415 мм. Металевий пофарбований держак завдовжки 1200 мм з гумовою ручкою на кон..
Показано з 1 по 30 з 454 (всього 16 сторінок)
Садовий інвентар

У господаря, що піклується про висаджені рослини і приділяє багато уваги своєму саду, завжди безліч справ. По великому рахунку, в саду чи на дачній ділянці практично цілий рік є над чим працювати і на що витратити зусилля. Щоб встигати виконувати роботу і отримувати задоволення від фізичних навантажень, кожен садовод має придбати безліч садового інструменту: інструмент для обрізання дерев та кущів, збирання опалого листя, обробки ґрунту та висадки рослин, засоби для поливання, приладдя для збору врожаю.

Легкі, компактні, зручні у використанні та безпечні садові інструменти та інвентар - постійні помічники для тих, хто доглядає за своїм садом і прагне якісно та швидко виконати будь яку роботу. Якщо Ви маєте необхідність купити садовий інвентар чи інструмент, - розгляньте пропозиції, ціни та умови співпраці від інтернет-магазину КУТОК. Ми допоможемо якомога швидше та за вигідними цінами придбати велике різноманіття садового інструменту та інвентаря зі швидкою відправкою по Україні і кур'єрською доставкою по Києву.

Недорогий садовий інвентар та інструмент від KUTOK.com.ua

Інтернет-магазин КУТОК серед іншого асортименту готовий запропонувати Вам продукцію від українських та іноземних виробників, що гідно зарекомендувала себе серед споживачів. В нашому онлайн-магазині можна замовити товари наступних категорій:

 • догляд за деревами і кущами (секатори і сучкорізи, ножівки садові і ножиці, ножі);
 • догляд за газоном (тримери та ліски, граблі та аератори, коси і серпи);
 • обробка ґрунту (лопати і вила, сапи і мотиги, розпушувачі ґрунту);
 • ручний інструмент для висадки (корневидалячі, совки, мотижки, конуси);
 • господарчий інвентар (відра, тачки садові, мітли);
 • полив (шланги та розбризкувачі, адаптери і таймери для поливу);
 • садові аксесуари та декоративні садові огорожі;
 • меблі для пікніка та посуд для приготування їжі тощо.

Переваги при замовленні товарів в інтернет-магазині КУТОК:

Кожен покупець може розраховувати на низку переваг:

 • можливість вибору якісних товарів з великого переліку;
 • швидку доставку по Україні транспортними службами та кур'єром по Києву;
 • гарантію обміну чи повернення товару при наявних недоліках;
 • консультацію і допомогу у виборі від співробітників магазину;
 • конкурентоспроможні ціни тощо.

Розміщуючи замовлення в магазині KUTOK, Ви робите вибір на користь якості, малої ціни, асортименту та приємного обслуговування.