Садовий інвентар

Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Укомплектований перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 1 2 "..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується двома перехідниками, що дозволяють приєднувати поливальну систему до кранів діаме..
Адаптер із затяжним хомутом дозволяє приєднати шланг до крана без різьблення. Штуцерний вихід адаптера сумісний з усіма елементами поливальної системи..
Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр із зовнішньою різьбою 3/4", з іншого боку адаптера штуцер (швидкознімне ..
даптер-перехідник виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначений для підключення шлангів діаметром 1 2 "і 3 4"...
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 3/4..
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Являє собою спеціальну насадку на взуття з довгими металевими стрижнями на підошві. При проходженні по газону залишає поглиблення, що поліпшують газо-..
Вила 4-рогіе гнойові, 235 x 330 мм, виконані з зварених між собою сталевих прутів. Тулейка внутрішнім діаметром 38 мм. Призначені для розпушування і р..
Вилка посадкова 3-зубая, з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 70 мм, загальна довжина 250 мм.Призначена для висадки та переседкі квітів, ро..
Характеристики:Розмір полотна: 2000 х 1000 ммМаксимальне навантаження: 120 кгМатеріал: бавовна 100%..
Граблі кручені з дерев'яною рукояткою. Призначені для збору зрізаних пагонів, розпушування, аерації і вирівнювання грунту на невеликих грядках і клумб..
Граблі кручені 12-зубі, ширина робочої частини 320 мм. Тулейка приклепана до основи. Призначені для збору опалого листя, зрізаних гілок, бур'янів, сад..
Показано з 1 по 30 з 454 (всього 16 сторінок)
Садовий інвентар

У господаря, що піклується про висаджені рослини і приділяє багато уваги своєму саду, завжди безліч справ. По великому рахунку, в саду чи на дачній ділянці практично цілий рік є над чим працювати і на що витратити зусилля. Щоб встигати виконувати роботу і отримувати задоволення від фізичних навантажень, кожен садовод має придбати безліч садового інструменту: інструмент для обрізання дерев та кущів, збирання опалого листя, обробки ґрунту та висадки рослин, засоби для поливання, приладдя для збору врожаю.

Легкі, компактні, зручні у використанні та безпечні садові інструменти та інвентар - постійні помічники для тих, хто доглядає за своїм садом і прагне якісно та швидко виконати будь яку роботу. Якщо Ви маєте необхідність купити садовий інвентар чи інструмент, - розгляньте пропозиції, ціни та умови співпраці від інтернет-магазину КУТОК. Ми допоможемо якомога швидше та за вигідними цінами придбати велике різноманіття садового інструменту та інвентаря зі швидкою відправкою по Україні і кур'єрською доставкою по Києву.

Недорогий садовий інвентар та інструмент від KUTOK.com.ua

Інтернет-магазин КУТОК серед іншого асортименту готовий запропонувати Вам продукцію від українських та іноземних виробників, що гідно зарекомендувала себе серед споживачів. В нашому онлайн-магазині можна замовити товари наступних категорій:

 • догляд за деревами і кущами (секатори і сучкорізи, ножівки садові і ножиці, ножі);
 • догляд за газоном (тримери та ліски, граблі та аератори, коси і серпи);
 • обробка ґрунту (лопати і вила, сапи і мотиги, розпушувачі ґрунту);
 • ручний інструмент для висадки (корневидалячі, совки, мотижки, конуси);
 • господарчий інвентар (відра, тачки садові, мітли);
 • полив (шланги та розбризкувачі, адаптери і таймери для поливу);
 • садові аксесуари та декоративні садові огорожі;
 • меблі для пікніка та посуд для приготування їжі тощо.

Переваги при замовленні товарів в інтернет-магазині КУТОК:

Кожен покупець може розраховувати на низку переваг:

 • можливість вибору якісних товарів з великого переліку;
 • швидку доставку по Україні транспортними службами та кур'єром по Києву;
 • гарантію обміну чи повернення товару при наявних недоліках;
 • консультацію і допомогу у виборі від співробітників магазину;
 • конкурентоспроможні ціни тощо.

Розміщуючи замовлення в магазині KUTOK, Ви робите вибір на користь якості, малої ціни, асортименту та приємного обслуговування.