Автомобільний інструмент

Ареометр складається зі скляної колби з поплавками різного ступеня плавучості. Призначений для вимірювання щільності електроліту в автомобільних акуму..
Противідкатні башмаки з міцного пластику є упором для коліс легкових автомобілів, що запобігає мимовільний відкат при піднятті домкратом. Крім цього, ..
Воронка виготовлена з пластмаси. Використовується для затоки паливно-мастильних матеріалів. Конструкція воронки дозволяє виконувати фільтрацію заливаю..
Продумана особливим чином форма воронки для більш зручної роботи:Краї воронки загнуті всередину таким чином, щоб запобігти розбризкування і проливання..
Гідравлічний підкатний домкрат SPARTA з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 2 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосерв..
Гідравлічний підкатний домкрат MTX MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 2 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в авто..
"Гідравлічний підкатний домкрат MTX MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 2 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в авт..
Гідравлічний підкатний домкрат MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 3 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосерв..
Гідравлічний домкрат SPARTA призначений для підйому вантажу масою до 10 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, часто використовується ..
Гідравлічний домкрат MTX MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 10 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, ..
Гідравлічний домкрат SPARTA призначений для підйому вантажу масою до 12 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, часто використовується ..
Гідравлічний домкрат MTX MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 12 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, ..
Гідравлічний домкрат MTX MASTER з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 15 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, ..
Гідравлічний домкрат SPARTA призначений для підйому вантажу масою до 16 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, часто використовується ..
Показано з 1 по 30 з 162 (всього 6 сторінок)
Автомобільний інструмент

Автомобільний інструмент