PALISAD

Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Укомплектований перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 1 2 "..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується двома перехідниками, що дозволяють приєднувати поливальну систему до кранів діаме..
Адаптер із затяжним хомутом дозволяє приєднати шланг до крана без різьблення. Штуцерний вихід адаптера сумісний з усіма елементами поливальної системи..
Адаптери виготовлені з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначені для з'єднання поливальної системи з різьбовими кранами, розподільниками та розпил..
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Посадковий діаметр із зовнішньою різьбою 3/4", з іншого боку адаптера штуцер (швидкознімне ..
даптер-перехідник виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Призначений для підключення шлангів діаметром 1 2 "і 3 4"...
Адаптер виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Комплектується перехідником, що дозволяє приєднувати поливальну систему до кранів діаметрами 3/4..
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Являє собою спеціальну насадку на взуття з довгими металевими стрижнями на підошві. При проходженні по газону залишає поглиблення, що поліпшують газо-..
Вилка посадкова 3-зубая, з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 70 мм, загальна довжина 250 мм.Призначена для висадки та переседкі квітів, ро..
Характеристики:Розмір полотна: 2000 х 1000 ммМаксимальне навантаження: 120 кгМатеріал: бавовна 100%..
Граблі 5-зубі з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 110 мм, загальна довжина 280 мм.Призначені для зб..
Граблі 5-зубі з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, загальна довжина 260 мм.Призначені для збору зрізаних пагонів, розп..
Граблі 5-зубі з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, загальна довжина 340 мм.Призначені для збору зрізаних пагонів, ро..
Граблі віялові пофарбовані, 22 плоских зуба, охоплення робочої частини 430 мм. Тулейка внутрішнім діаметром 25 мм. Секторная пластина додатково упрочн..
Граблі віялові посилені, 20 плоских зубів, охоплення робочої частини 450 мм. Тулейка внутрішнім діаметром 25 мм. Розташована зверху распорка підсилює ..
Граблі віялові 9-зубі з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 130 мм, загальна довжина 420 мм.Призначен..
Граблі прямі 14-зубі, ширина робочої частини 360 мм. Дерев'яний держак завдовжки 1150 мм. Тулейка приварена до основи.Призначені для збору опалого лис..
Застосовується для з'єднання шланга 1/2" з насадкою.Дозволяє перекривати потік води при зміні насадки.Матеріал - АБС-пластик зі вставками з гуми...
Застосовується для з'єднання шланга 1/2" або 3/4 "з насадкою. Матеріал - АБС-пластик зі вставками згуми...
Застосовується для з'єднання шлангівз водопровідними трубами зовнішнім діаметром15-20 мм. Матеріал - АБС-пластик...
Швидкознімний з'єднувач. Посадковий діаметр для шланга 3 4 ". Виготовлений з латуні. Початковий елемент поливальної системи використовується з адаптер..
Показано з 1 по 30 з 287 (всього 10 сторінок)
PALISAD