Таймери для поливу

Призначені для автоматичного відключення поливу через 10-120 хвилин.. ..
Таймер для поливу електронний оснащений додатковим елементом, що фільтрує і адаптером-перехідником внутрішнім різьбленням 3/4 -1.Призначений для підкл..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Таймери для поливу

Щоб заощадити час, сили і значну частину води, ніколи не завадить купити таймер для поливу. Це невеликий пристрій, який може включати і відключати подачу води в заданий час. У магазині інструменту KUTOK ви можете замовити відповідний варіант такого приладу.

Таймер для ідеального поливу

Рішення купити таймер системи поливу приймають багато досвідчених садівників. Цей прилад дозволяє почати і закінчити процедуру зрошення в автоматичному режимі. Є моделі, які підходять для невеликої ділянки, для солідного саду, для теплиці тощо. Прилад зазвичай встановлюють на кран, з якого надходить вода, а з іншого боку до патрубку таймера поливу рослин приєднують шланг.

Розрізняють три основних види цих приладів:

  • механічні;
  • електронні на механічному управлінні;
  • програмовані.

Перший вид - це дуже простий пристрій, що зупиняє процес після закінчення заданого відрізка часу, наприклад, після двох годин поливу. Потім він спрацьовує як запірний кран, подача води припиняється. Поломки такого приладу вкрай рідкісні, але функціонал дуже скромний у порівнянні з іншими видами. Безсумнівна перевага - відносно невелика ціна.

Найпростіший електронний таймер поливу надає більше можливостей. Залежно від особливостей конкретної моделі, графік поливу можна задати на тиждень вперед.

Більш сучасні програмовані пристрої надають можливість задати різні режими зрошення в різні дні тижня, а також на різних магістралях. Такий таймер для краплинного поливу можна купити, щоб підключити не один, а кілька шлангів одночасно.

Поради щодо вибору і експлуатації

Чим більше функцій має пристрій, тим він дорожчий. Якщо потрібен таймер поливу теплиці, має сенс витратитись на дорогий пристрій, щоб кожна культура отримувала необхідну вологу вчасно. Для невеликої ділянки або городу достатньо взяти просту і недорогу механічну модель.

У разі вибору таймера для краплинного поливу на батарейках, слід пам'ятати про необхідність регулярно замінювати елементи живлення. Це роблять один або два рази на рік. Перед використанням програмованої моделі встановлюють налаштування. Сучасні пристрої здатні зберігати ці відомості навіть після заміни батарей.

В інтернет-магазині інструменту КУТОК ви знайдете різноманітні моделі таймерів, які допоможуть організувати на вашій ділянці оптимальний режим поливу. Якщо ви не впевнені у виборі, зверніться до нашого менеджера за консультацією. Всі пристрої, які ми пропонуємо, виключно надійні, вони прослужать вам дуже довго.