Граблі ручні

Граблі кручені з дерев'яною рукояткою. Призначені для збору зрізаних пагонів, розпушування, аерації і вирівнювання грунту на невеликих грядках і клумб..
Граблі 5-зубі з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 110 мм, загальна довжина 280 мм.Призначені для зб..
Граблі 5-зубі з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, загальна довжина 260 мм.Призначені для збору зрізаних пагонів, розп..
Граблі 5-зубі з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, загальна довжина 340 мм.Призначені для збору зрізаних пагонів, ро..
Граблі кручені з дерев'яною рукояткою. Призначені для збору зрізаних пагонів, розпушування, аерації і вирівнювання грунту на невеликих грядках і клумб..
Граблі віялові 9-зубі з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 130 мм, загальна довжина 420 мм.Призначен..
Граблі кручені з дерев'яною рукояткою. Призначені для збору зрізаних пагонів, розпушування, аерації і вирівнювання грунту на невеликих грядках і клумб..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Граблі ручні

У стандартному наборі садового інструменту обов'язково повинні бути невеличкі ручні граблі. Вони набагато зручніше аналогів великого розміру при виконанні деяких робіт, наприклад, під час обробки простору між грядками. Ви можете купити ручні граблі різного типу в інтернет-магазині КУТОК.

Маленькі, але необхідні

На невеликих ділянках інструмент стандартного розміру часто буває просто зайчим, а от маленькі ручні граблі стануть справжнім порятунком. З їх допомогою можна виконувати ті ж операції, що і великими: рихлити ґрунт, прибирати сміття тощо. Ширина робочої частини зазвичай становить всього 10 см, і це дозволяє акуратно працювати навіть там, де рослини ростуть близько один до одного. Ручні садові граблі цього типу використовують для:

  • обробки грунту між грядками;
  • догляду за клумбами;
  • очищення невеликих газонів.

Довжина ручки може становити близько 30 см або трохи більше. Ручка у багатьох моделей має гумове покриття, щоб його було зручно тримати в руках.

Як вибрати ручні граблі

Такий інструмент підбирають в залежності від операції, яку необхідно виконати. Для розпушування грунту потрібно брати модель з міцними і рівними зубами. Якщо потрібно працювати з щільним грунтом, розбивати грудки або жорстку кірку, краще взяти міні-граблі з крученими зубами. Вони краще переносять механічні навантаження і добре аерують грунт. Для прибирання сміття, обрізаних гілок краще купити віялові ручні граблі.

Такий інструмент має тонкі віялові зуби, які повторюють вигини рельєфу і акуратно збирають все непотрібне. Вплив на рослини і грунт при роботі таким пристосуванням буде мінімальним. Вибираючи інструмент цього типу, слід пам'ятати, що при інтенсивному силовому впливі він може зламатися, оскільки розрахований на відносно невеликі навантаження.

Інтернет-магазин КУТОК пропонує ручні граблі від відомих виробників СИБРТЕХ і PALISAD. Це надійні вироби, які при правильному зверненні прослужать тривалий термін. Правила експлуатації дуже прості: використовувати пристрій за призначенням, очищати після використання, зберігати в чистому вигляді. У нас є моделі з простими дерев'яними і з прогумованими ручками. На нашому сайті ви завжди знайдете надійний інструмент для свого саду.