Ножиці садові

Кусторез з дерев'яними рукоятками і хвилястими ножицеподібний лезами. Призначений для формування крони дерев і чагарників і розрахований на роботу з г..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Ножиці садові

Серед помічників садівника гідне місце займають садові ножиці. Ці прості пристострої дуже зручні при обрізанні кущів, доглядом за газоном та інших роботах в саду. Вони допоможуть заощадити час і сили, без них не обійтися при фігурному стриженні зелених огорож і створенні художніх об'єктів з живих рослин. Щоб купити садові ножиці для кущів, відвідайте інтернет-магазин КУТОК.

Навіщо потрібні такі пристосування в саду

Садівники початківці помиляються, коли думають, що для всіх пов'язаних з обрізанням робіт їм досить одного секатора або декількох його різновидів. Щоб працювати з травою або свіжими гілками чагарнику, цей інструмент не підходить, він буде просто зминати рослинний матеріал, залишаючи неакуратний рваний зріз.

Щоб виконувати такі операції, потрібні ножиці садові: кущоріз або для трави. Принцип їх дії такий же, як і у звичайних побутових пристосувань: два заточених леза, дві зручні рукоятки замість кілець, посередині - фіксуючий болт. Кущорізи мають подовжені леза і досить довгі рукояті, щоб було зручно виконувати обрізку молодих гілок на кущах.

Секатори для трави можуть бути влаштовані дещо інакше. У багатьох моделей цього типу леза розташовані під кутом до рукоятям. В результаті вони рухаються в горизонтальній площині, а рукояті - у вертикальній. Це дуже зручний варіант для стрижки невеликих газонів, коли купувати громіздку газонокосарку не має сенсу.

Як вибрати садові ножиці

Вибираючи відповідний інструмент для стрижки кущів або інших операцій, слід враховувати ряд факторів:

  • довжину лез і рукояток;
  • матеріал, з якого виконаний інструмент;
  • плавність ходу робочих елементів;
  • надійність кріплення фіксуючого болта;
  • загальна вага моделі.

На нашому сайті зібрані зручні і надійні інструменти для стрижки різного типу рослинності від таких виробників, як СИБРТЕХ і PALISAD. Конструкція і вага кожного виробу ретельно вивірені, вони забезпечує максимальне і точний вплив при відносно невеликих зусиллях. Інструмент виконаний з високоміцної сталі і забезпечений зручними ручками.

Якщо вам потрібні садові ножиці для живоплоту, квітів, газону, ви обов'язково знайдете потрібний варіант в інтернет-магазині KUTOK. Ми спакуємо і доставимо ваше замовлення за допомогою обраного вами перевізника у зручние для вас місце. Зробіть свій сад прекрасним!