Інструмент для заточки

Підходить до дрилям з діаметром шийки 43 мм. Призначена для заточки спіральних свердел по металу діаметром 3,5-10 мм. У корпусі є 15 отворів під різні..
Призначено для заточування ножів будь-якого типу. Точильні камені - твердий сплав ВК-8. Кріпиться до рівної, гладкої і твердої поверхні за допомогою г..
Призначено для заточування ножів будь-якого типу. Точильні камені - твердий сплав ВК-8. Кріпиться до рівної гладкої і твердої поверхні за допомогою гу..
Призначено для заточування секаторів, садових ножиць і ножів будь-якого типу. Виключно зручно в роботі. Оснащене захисною кулісою для пальців, а також..
Швидко і якісно заточить ножі та інші ріжучі предмети (тесаки, різаки, коси і т. д.). Загострювання здійснюється шляхом легкого натискання і переміщен..
Компактна і проста в експлуатації, заточка універсальна мала швидко і якісно заточить ножі та інші ріжучі предмети (тесаки, різаки, коси і т. Д.). Заг..
Набір точильних каменів має спеціальне абразивну напилення (оксид алюмінію, карбід кремнію). Використовується для шліфувальних і рихтувальних робіт за..
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Інструмент для заточки