Ножі садові

Кишеньковий складаний ніж. Полотно з нержавіючої сталі з гостро заточеним лезом. Застосовується в домашньому господарстві, туристичних поїздках, а так..
Кишеньковий складаний ніж. Полотно з нержавіючої сталі з гостро заточеним лезом. Застосовується в домашньому господарстві, туристичних поїздках, а так..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Ножі садові

У хірурга - скальпель, а у садівника - садовий ніж. Гострий і зручний інструмент допоможе проводити різні операції з деревами, саджанцями та чагарниками, щоб підтримувати рослинність в здоровому і квітучому стані. В інтернет-магазині КУТОК у вас є модливість вибрати і купити садовий ніж для щеплення, а також інший інструмент цього типу.

Для чого потрібний ніж в саду

З його допомогою можна виконувати різноманітні операції: зрізати квіти очистити поріз від забруднень, виконати щеплення, окулірування тощо. В цілому цей інструмент можна розділити на чотири основні групи:

  • загального призначення;
  • прищеплювальний (копуліровочний);
  • окуліровочний;
  • комбінований.

Останній варіант є універсальним садовим ніжем, якім можна виконувати і прищепні, і окулировочні роботи за рахунок особливої ​​будови леза. Інструмент для загальних робіт особливостей конструкції не має. Копуліровочний садовий ніж має пряме подовжене лезо. Біля носика зроблений виступ, яким зручно розсовувати кору для виконання щеплення. Клинок дозволяє виконувати тонкі і чіткі розрізи кори, що важливо для робіт цього типу.

Під час окулірування потрібно не тільки точність, але і акуратність. Окулировочні моделі забезпечені лезом опукло-увігнутою форми з особливою виїмкою поруч з носиком. На ручці є так звана кісточка, за допомогою якої можна дбайливо відокремити частину кори. На нашому сайті представлені ножі садові Palisad, призначені для виконання робіт різного типу.

Надійному інструменту - гідне поводження

Щоб садовий інструмент для щеплення дерев або для загальних робіт служив довго і вірно, з ним потрібно правильно поводитись. Функціональність такого інструменту залежить від його гостроти, адже тупий ніж в саду ні до чого. Тому його необхідно своєчасно і правильно точити.

Важлива вимога при проведенні окуліровочний і прищепних робіт - стерильність. Лезо необхідно простерилізувати в марганцівці, спирті або над вогнем. Якщо це правило не виконати, інструмент стане причиною зараження інших рослин.

Ще один важливий момент - правильне зберігання. Після виконання робіт лезо необхідно очистити і обов'язково змастити, щоб захистити його від корозії. В інтернет-магазині КУТОК ви можете купити садовий ніж потрібного вам виду за привабливою ціною. Ми гарантуємо уважне обслуговування і швидку доставку.