Круглогубці

Знімач застосовується для монтажу і демонтажу внутрішніх стопорних кілець. Наконечники знімача мають спеціальну форму, що запобігає зрив стопорного кі..
Знімач застосовується для монтажу і демонтажу внутрішніх стопорних кілець. Наконечники знімача мають спеціальну форму, що запобігає зрив стопорного кі..
Знімач застосовується для монтажу і демонтажу зовнішніх стопорних кілець. Наконечники знімача мають спеціальну форму, що запобігає зрив стопорного кіл..
Знімач застосовується для монтажу і демонтажу зовнішніх стопорних кілець. Наконечники знімача мають спеціальну форму, що запобігає зрив стопорного кіл..
Універсальний інструмент замінює кілька типів знімачів для внутрішніх і зовнішніх стопорних кілець. У комплект входять змінні насадки з прямими і віді..
Круглогубці серії Nickel призначені для широкого спектру монтажних і слюсарних робіт. Інструмент має нікелеве покриття, що збільшує зносостійкість роб..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Круглогубці

Круглогубці - особливий вид шарнірно-губцевий інструменту, який може виявитися дуже зручним при виконанні деяких робіт з дротом, проводами, стопорними кільцями. Робочі частини у нього виглядають як два циліндра або конуса, іноді з насічками на внутрішній частині. Це дозволяє захопити, утримати і акуратно зігнути дріт, кабель або інший матеріал. В інтернет-магазині КУТОК ви можете купити круглогубці різного типу.

Особливий інструмент для вмілого майстра

Круглогубці - інструмент, добре знайомий професіоналам. Закруглені губки забезпечують мінімальну площу зіткнення інструменту з об'єктом, що надає можливість дбайливо маніпулювати різними матеріалами. Радіотехніки використовують їх для монтажу і ремонту компактної техніки. Електрики користуються таким інструментом, щоб працювати з тонкими оголеними проводами, при цьому слід вибирати моделі, забезпечені ізоляційним покриттям.

Широко використовують круглогубці знімачі і для зняття стопорних кілець при ремонті автомобілів. Різні види таких пристосувань мають в своїй роботі ювеліри та майстри при створенню біжутерії. Моделі з загнутими кінчиками зручні, якщо потрібно захопити деталь, розташовану на обмеженому просторі. Хороші круглогубці для автомайстерні і для інших видів робіт ви знайдете на нашому сайті.

Ознаки якісного інструменту

Ми зібрали вироби відомих виробників, таких як MTX, SPARTA, тому можемо гарантувати якість представлених виробів. У нас можна купити круглогубці вигнуті, прямі і спеціальні, всі вони відповідають високим вимогам до інструменту цього типу:

  • губки щільно змикаються з урахуванням мінімально допустимого зазору;
  • ергономічні рукоятки зручно лежать в руці;
  • рівномірне гумове покриття не дозволяє інструменту ковзати;
  • всі моделі виконані з міцної інструментальної сталі.

Якщо вам необхідно купити круглогубці знімач для стопорних кілець (зовнішніх чи внутрішніх), ви обов'язково знайдете зручне виріб відповідного типу. При виконанні електромонтажних операцій зручно використовувати їх в комплекті з плоскогубцями, якими утримують нерухому частину проводу або дроту. Цей же метод можна застосувати і при виготовленні біжутерії. Щоб купити круглогубці в Україні, звертайтеся в магазин інструменту КУТОК. Тут вас чекають кращі ціни і швидка доставка в будь-який регіон.