Совки для посадки

Совок вузький з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 60 мм, довжина130 мм, загальна довжина 260 мм. Призначений для висадки та пересадки розс..
Совок посадковий вузький з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 62 мм, довжина 175 мм, загальна довжин..
Совок суцільнометалевий класичний. Ширина робочої частини 85 мм,довжина 155 мм, загальна довжина 290 мм.Призначений для висадки та пересадки розсади а..
Совок вузький з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 80 мм, довжина 160 мм, загальна довжина 350 мм.Призначений для висадки та пе..
Совок вузький з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 65 мм, довжина 135 мм, загальна довжина 310 мм.Призначений для висадки та ..
Совок вузький з дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 65 мм, довжина 160 мм, загальна довжина 345 мм. Призначений для висадки та пересадки розс..
Совок вузький з дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 75 мм, довжина 120 мм, загальна довжина 315 мм. Призначений для висадки та пересадки розс..
Совок посадковий широкий з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 85 мм, довжина 145 мм, загальна довжин..
Совок широкий з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, довжина 170 мм, загальна довжина 380 мм.Призначений для висадки та пе..
Совок вузький з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 90 мм, довжина 130 мм, загальна довжина 260 мм.Призначений для висадки та пересадки розс..
Совок вузький з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 80 мм, довжина 145 мм, загальна довжина 320 мм.Призначений для висадки та ..
Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)
Совки для посадки

В арсеналі садівника немає пристосування, яке влаштовано простіше, ніж посадковий совок. Він необхідний, щоб акуратно і точно виконувати операції з рослинами, підготувати грунт до посадки і т.п. Досвідчені садівники воліють мати під рукою кілька варіантів такого інструменту для різних рослин і видів робіт. В інтернет-магазині КУТОК ви можете вибрати і купити посадочні совки на будь-який смак.

Якими бувають посадочні совки

Призначення цього інструменту просте і зрозуміле - викопувати лунки під посадку розсади, невеликих саджанців, квітів тощо. Його використовують, щоб насипати компост або грунт в окремі ємності, щоб акуратно вносити добрива в грунт. Особливо зручно за допомогою такого пристосування пересаджувати цибулинні рослини. Інструмент стане в нагоді не тільки в саду, але і вдома.

Вузький посадковий совок незамінний під час пересадки кімнатних рослин. З його допомогою квіти обережно виймають з грунту без небезпеки для кореневої системи. В саду і теплиці роботи різноманітніше, тому там використовують не тільки вузький, але і широкий совок, щоб робити лунки різного розміру. Бувають пристосування, забезпечений мірною шкалою. Їх використовують там, де важливо дотримати глибину посадки.

Інструмент для успішного садівника

Садові посадочні совки роблять з металу чи пластику. Обидва варіанти користуються популярністю. Пластикові вироби легкі і відносно недорогі. Метал прослужить довше, але і коштує дорожче. Якщо інструмент використовується не часто, можна зупинитися на пластиковому посадковому совку.

В хорошому господарстві знаходять застосування обидва варіанти. Якісне пристосування повинно бути:

  • міцним;
  • легким по вазі;
  • зручним у роботі;
  • добре заточеним.

В інтернет-магазині КУТОК ви можете придбати пластиковий або металевий посадковий совок за цілком прийнятною ціною. У нас є дуже різні моделі: з дерев'яною ручкою і зручною ергономічною рукояткою, стандартні і подовжені, широкі і вузькі, суцільнометалеві і складові, з різним захисним покриттям і т.п. Вас зацікавить недорогий набір садового інструменту, що включає чотири предмети.

Ми пропонуємо надійну продукцію від СІБРТЕХ і PALISAD. Такі вироби прослужать вам довго і дозволять працювати в саду з комфортом. Ви можете вибрати зручний спосіб доставки та оплати. Купуйте інструменти в магазині куток, щоб зробити свій сад прекрасним