Валики

Використовується для нанесення водно-дисперсійних фарб і фарб на основі хімічних розчинників. Застосовується для робіт на невеликих шорсткуватих повер..
Використовується для нанесення водно-дисперсійних фарб і фарб на основі хімічних розчинників. Застосовується для робіт на невеликих шорсткуватих повер..

116.56 грн

Немає в наявності
Бюгель інструменту захищена від корозії. Використовується для нанесення водно-дисперсійних фарб і фарб на основі хімічних розчинників. Добре вбирає і ..

154.82 грн

У наявності
Бюгель інструменту захищена від корозії. Використовується для нанесення водно-дисперсійних фарб і фарб на основі хімічних розчинників. Добре вбирає і ..
Притискної валик виготовлений з високопластичний пористої гуми. Ручка валика з ударопрочной пластмаси, має ергономічну форму. Стрижень ручки нікельова..
Підходить для робіт на гладких і полугладкіх поверхнях з водно-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Відрізняється високою з..
Застосовується для робіт на невеликих гладких і шорсткуватих поверхнях. Використовується для нанесення водно-дисперсійних фарб і фарб на основі хімічн..
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Валики

Для виконання малярних робіт необхідно купити малярський валик. Це просте пристосування в багатьох випадках зручніше використовувати, ніж малярні пензлі. Роботи проводяться швидше, а їх якість помітно підвищується. Вибрати і купити підходящий інструмент цього типу ви можете в інтернет-магазині КУТОК.

Валики бувають різними

Цей інструмент відрізняється за розміром, призначенням і характеристиками шубки, тобто покриття циліндра. У нас ви можете придбати наступні моделі:

  • поролонові;
  • хутряні;
  • голчасті;
  • велюрові;
  • кутові;
  • структурні;
  • притискні тощо.

Вони виконані з різних матеріалів, відрізняються по довжині ворсу, розмірами, кольорового оформлення і іншим параметрам. Це дозволяє використовувати такий інструмент при виконанні різних робіт. Наприклад, голчастий валик по бетону не підходить для малярних робіт. При фарбуванні варто звертати увагу на довжину і щільність ворсу. Кольорові смуги на ворсі не для краси, вони вказують на щільність покриття.

Класифікація таких виробів різниться в залежності від регіону, де вони виготовлені і навіть від виробника. При виборі будь-якого інструменту необхідно враховувати параметри конкретної моделі. Для фарбування гладкої поверхні беруть інструмент з коротким ворсом, грубу стіну зручніше обробляти валиком з довгим покриттям.

Поролоновий валик стане в нагоді при роботі з неагресивними матеріалами: грунтовками, клеями, водними розчинами. Розчинники наносять інструментом з велюрової шубкою. Щоб розгладити шпалери, прокатати шви і виконати інші подібні операції, слід купити притискной валик.

Щоб підготувати основу для подальшого нанесення фактурної штукатурки, знадобиться структурний валик. При роботі з покриттям для підлоги не обійтися без спеціального валика для наливної підлоги.

Кілька корисних порад

Досвідчені майстри не рекомендують початківцям малярам брати великий інструмент, щоб прискорити виконання робіт: якість постраждає. Шубка хорошого валика не має виразного шва або інших дефектів, які можуть відбитися на поверхні.

Циліндри з шубкою в міру зносу можна замінювати. Зручніше мати валик такого розміру, щоб до однієї рукояті підходили різні насадки. Якщо роботи не закінчені, валик кладуть у пакет і щільно зав'язують, тоді він не висохне і буде придатним на наступний день. В інтернет-магазині КУТОК ви завжди знайдете відповідний інструмент високої якості для всіх видів ремонтних робіт.