Розбризкувачі стаціонарні

Розбризкувач осциллирующий зі штуцерної посадкою і опорною майданчиком для установки на поверхню. Хитна під тиском води напірна рампа має механіз..
Розбризкувач зі штуцерної посадкою і опорною майданчиком для установки на поверхню. Розпорошувати головка з трьома відгалуженнями обертається під напо..
Розпилювач імпульсний оснащений механізмом регулювання кута горизонтального розпилення струменя від 30° до 360°. Радіус розпилення до 13 м. Конструкці..
Розпилювач зі штуцерної посадкою на підставці. Регульована робоча частина забезпечує 8 режимів поливу: кругової, прямокутником, квадратом, напівкругов..
Розпилювач зі штуцерної посадкою на піку виготовлений з ударопрочной ABS-пластмаси. Використовується для поливу газонів, чагарників і городніх рослин...
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Розбризкувачі стаціонарні

Щоб трава і рослини на Вашій ділянці виглядали завжди чудово, їм необхідна достатня кількість вологи. У цій справі незамінним може виявитися імпульсний розпилювач для поливу. Цей простий і відносно недорогий прилад може стати незамінним помічником захопленого садівника. В інтернет-магазині інструменту КУТОК ви знайдете різноманітні розпилювачі-дощовики, які допоможуть зберегти вологу і здоров'я вашим насадженням.

Що потрібно знати про дощовиків

Розпилювачі дощовики - невеликі стаціонатні прилади, які розроблені спеціально для поділу основного потоку води на окремі струмки і краплі, щоб волога на листя і до прикореневої системі рослин надходила дозовано. Це дозволить:

  • скоротити час і зберегти сили, необхідні для догляду за ділянкою;
  • контролювати надходження вологи;
  • захистити рослинність від її надлишку або нестачі;
  • оптимізувати витрати води, щоб уникнути втрат.

Встановлений на ділянці стаціонарний дощовик для поливу при включенні буде подавати воду відповідно до обраних налаштувань. Деяким культурам потрібен дбайливий полив, а інші потребують активного надходження вологи. Коли вода подається на грунт не суцільним потоком, а в вигляді крапель, це позитивно позначається на стані грунту, запобігає утворенню суцільного повітрянепроникного шару на її поверхні.

Зручні розпилювачі для поливу газонів дозволять зберегти покриття завжди зеленим і пишним. Після їх установки і підключення досить пари рухів, щоб почати поливальні роботи. Це набагато зручніше, ніж носитися по ділянці з відром, лійкою або шлангом.

Як вибрати відповідний розпилювач-дощовик

Якісний дощувальний полив можна забезпечити тільки якщо розпилювач для нього був обраний правильно. Необхідно оцінити площу поливу, її конфігурацію і вимоги рослин, які там висаджені. Груба помилка недосвідчених городників і садівників - установка пристосувань для кругового поливу на прямокутному ділянці. Вода або не буде покривати всю площу, або вийде за межі дільниці, викликаючи непотрібний витрата.

Для ділянок складної конфігурації підійдуть пристрої, в яких є можливість закривати частину отворів, щоб скорегувати інтенсивність струменя в конкретному напрямку. В інтернет-магазині інструменту КУТОК зібрані міцні і надійні прилади, які виглядають естетично і зможуть прикрасити ділянку. Наші менеджери готові надати вам допомогу у виборі відповідного варіанту і оформленні замовлення.