Плоскогубці

Виготовлені з високоякісної хромванадієвої інструментальної сталі, виплавленої в електропечі, загартованої в маслі і відпущеної. Двокомпонентні ергоно..
Виготовлені з високоякісної хромванадієва інструментальної сталі, виплавленої в електропечі, загартованої в маслі і відпущеної. Двокомпонентні ергоном..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Плоскогубці

Плоскогубці - незмінний помічник будь-майстра. Цей інструмент необхідний для виконання слюсарних, електромонтажних, автомобільних і багатьох інших робіт. Щоб купити плоскогубці гідної якості за прийнятною ціною, пропонуємо відвідати інтернет-магазин КУТОК.

Ознаки хорошого інструменту

Плоскогубці - багатофункціональний інструмент, який дозволяє утримувати і переміщувати елементи кріплення або інші об'єкти, які підходять за розміром і формою. Щоб вибрати модель, яка буде одночасно надійної і зручної, необхідно звертати увагу на такі моменти:

  • у хорошого інструменту зазор між губками не перевищує одного міліметра;
  • робочі частини виконані з хромомолібденових або хромованадіева сплавів, додатково захищені антикорозійним покриттям;
  • рукоятки мають ергономічну форму і протиковзке покриття, яке може бути забезпечені додатковими вставками;
  • при роботі деталі рухаються плавно і щільно з'єднуються.

Ви можете придбати такі плоскогубці в інтернет-магазині KUTOK. У нас представлені вироби від надійних виробників: MTX, SPARTA, GROSS і інших. Якість товару перевірено і підтверджено сертифікатами. Ви обов'язково знайдете потрібний вам інструмент серед наявних у нас моделей.

Вибираємо відповідний варіант

Хороші плоскогубці - інструмент не тільки корисний, але і різноманітний. Вони розрізняються по довжині і характеристикам робочої частини. Невеликі моделі забезпечують точний захоплення, наприклад, при роботі з технікою. Там, де є потреба у сильне захоплення, стане в нагоді велика модель.

Електрику необхідний інструмент з якісним ізолюючим покриттям, здатним стримати високу напругу. Такі вироби обов'язково мають відповідне маркування на ручках. Популярні комбіновані плоскогубці, забезпечені додатковими ріжучими крайками.

Досвідчений майстер одним видом або розміром такого інструменту не обмежується. Він обов'язково вибере декілька моделей для різних робіт. Якщо вам необхідно купити плоскогубці в Україні, вивчіть наш сайт. Ви знайдете тут якісний інструмент, який буде доставлений протягом пари днів. Купуйте з комфортом в інтернет-магазині КУТОК!