Заклепники

106.00 грн

У наявності
Робочі частини інструменту виготовлені з конструкційної сталі. У комплект Заклепочники входять чотири насадки під різні діаметри заклепок і ключ для ї..

110.00 грн

У наявності
Робочі частини інструменту виготовлені з конструкційної сталі. Рукоятка Заклепочники має посилений профіль. У комплект входять чотири насадки під різн..
Заклепочник дворучний, посилений. Незамінний інструмент при роботі по з'єднанню листового металу, різних тонкостінних конструкцій, металевих профілів ..
Використовується з заклепками алюмінієвими: 2,4-4,8 мм, сталевими: 2,4-4,8 мм, з нержавіючої сталі 2,4-3,2 мм. Литий корпус, сталевий штампований важі..
Використовується з заклепками алюмінієвими: 2,4-4,8 мм, сталевими: 2,4-4,8 мм, з нержавіючої сталі: 2,4-4,8 мм. Литий корпус, сталевий штампований важ..
Використовується з заклепками алюмінієвими: 2,4-4,8 мм, сталевими: 2,4-3,2 мм, з нержавіючої сталі: 2,4 мм. Литий корпус, сталевий штампований важіль,..
Робочі частини інструменту виготовлені з конструкційної сталі. Має функцію перестановки головки для роботи під кутом 90 градусів. Призначений для уста..
Заклепочник виготовлений з конструкційної сталі. Має функцію перестановки головки для роботи під кутом від 0 до 360 градусів. Призначений для установк..
Важільний механізм 'гармошка' в рази збільшує прикладається зусилля при монтажі заклепок. Посилена цанга для кріплення витяжних алюмінієвих і сталевих..
Високопродуктивний, зручний в роботі і надійний інструмент оснащений регульованою передній насадкою, яка дозволяє встановлювати оптимальні параметри д..
Високопродуктивний, зручний в роботі і надійний інструмент оснащений регульованою передній насадкою, яка дозволяє встановлювати оптимальні параметри д..

98.00 грн

Немає в наявності
Застосовується при роботі по з'єднанню листового металу, різних тонкостінних конструкцій, металевих профілів. Робочі частини інструменту виготовлені з..
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)
Заклепники