Набори головок торцевих

Набір біт і торцевих головок торгової марки GROSS призначений для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань при проведенні слюсарно-монтажних робіт. ..
У набір входять 6-гранні подовжені торцеві головки на планці під квадрат 1/2 таких розмірів: 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 19 мм, 2..
У набір входять 6-гранні торцеві головки на планці під квадрат 1/2 таких розмірів: 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 19 мм, 21 мм і 22 ..
Знімні торцеві головки (10 шт .: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22 і 24 мм) мають 6-гранний зів і посадочне місце для приєднувального квадрата 12 & r..
Торцеві головки мають 12-гранний зів, що дозволяє здійснювати обертання кріплення з меншим кутом повороту (30 градусів) в порівнянні з 6-гранним зевом..
Торцеві головки мають 12-гранний зів, що дозволяє здійснювати обертання кріплення з меншим кутом повороту (30 градусів) в порівнянні з 6-гранним зевом..
Торцеві головки мають 12-гранний зів, що дозволяє здійснювати обертання кріплення з меншим кутом повороту (30 градусів) в порівнянні з 6-гранним зевом..
У набір входять 6-гранні торцеві головки на планці під квадрат 1/4 таких розмірів: 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм і 13 мм. Ма..
Виготовлені з високоякісної інструментальної сталі.Призначены для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань.Корпус рукоятки і торцевих головок викона..
Виготовлені з високоякісної інструментальної сталі.Призначены для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань.Корпус рукоятки і торцевих головок виконано з..
У набір входять 6-гранні торцеві головки на планці під квадрат 3/8 таких розмірів: 8 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм і 19 м..
Показано з 1 по 30 з 33 (всього 2 сторінок)
Набори головок торцевих

В арсеналі кожного майстра повинен бути набір торцевих головок. Інтернет-магазин інструменту куток пропонує якісні вироби з міцних сплавів, які прослужать довго, а серед наборів різної комплектації Ви знайдете те, що потрібно саме вам.

Як вибрати комплектацію

Щоб купити набір головок торцевих, який дійсно буде корисним, потрібно попередньо вивчити його склад, який може містити:

  • головки стандартні;
  • подовжені головки;
  • ключ з тріскачкою;
  • магнітний адаптер;
  • карданний адаптер;
  • інші пристосування.


Є невеликі варіанти, наприклад, набір подовжених головок, що складається всього з трьох предметів, проте існують і професійні комплекти, що включають багато найменувань. Зазвичай всі набори головок торцевих укладені в металевий або пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування. Додаткові пристосування можуть виявитися дуже корисними, наприклад, торцеві головки з ключем-тріскачкою можна використовувати, щоб прискорити проведення робіт та підвищити зручність.

Чим частіше передбачається використовувати набір, тим вище повинна бути його якість. Для професійного застосування слід використовувати високоміцні вироби, а для не надто частого використання в побуті підійдуть комплекти із середньої цінової категорії. У нас купують набори головок GROSS, а також MTX і STELS - виробників, які гарантують високу якість своїх виробів.

Навіщо брати цілий набір?

Купівля набору торцевих головок з ключем та іншими доповненнями завжди буде вигідною, якщо комплектація підібрана правильно. Складно уявити майстра, якому потрібно тільки один такий виріб. Відповідний інструмент дозволить впоратися з будь-яким завданням і не витрачати час на пошуки відсутнього пристосування, а за доставку доведеться заплатити тільки один раз.

Якщо вам необхідно купити набір головок в Україні, куток запропонує кращі ціни, швидку доставку і повний супровід кожного замовлення. Ми зібрали понад двадцять наборів різноманітної комплектації, і наш асортимент продовжує зростати. У нас ви завжди знайдете необхідний вам інструмент!