Інструмент для зачистки і обжиму

Робочі поверхні виготовлені зі сталі і пофарбовані. Рукоятки пластмасові. Призначені для зняття м'якої ізоляції з проводів і обтиску стандартних конта..
Робочі поверхні виготовлені зі сталі і пофарбовані. Рукоятки пластмасові. Призначені для зняття м'якої ізоляції з проводів і обтиску стандартних конта..
Інструмент для обтиску комп'ютерних та телефонних клем дозволяє з легкістю обрізати дроти і обжимати контактні клеми основних типорозмірів (RJ45, RJ11..
Робочі поверхні щипців призначені для зняття м'якої ізоляції з проводів перетином від 0,75 до 6 мм..
Інструмент володіє широким діапазоном настройок, що дозволяє працювати з основними розмірами електричних проводів і знімати ізоляцію, не пошкоджуючи в..
Призначені для зачистки проводів в м'якій ізоляції. Не вимагають приладки під діаметр проводу. Можлива зачистка плоского кабелю шириною до 8 мм. Необх..
Призначені для зачистки проводів в м'якій ізоляції. Не вимагають приладки під діаметр проводу...
Виготовлені з високоякісної хромванадієвої сталі виплавленої в електропечі, загартованої в маслі. Двухкомпонентні ергономічні рукоятки забезпечують ко..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Інструмент для зачистки і обжиму

Зачистити чи обтиснути кабель можна і за допомогою підручних засобів, але при постійній роботі в цій галузі потрібен професійний інструмент для зачистки і обтиску. Щодо недорогі пристосування допоможуть заощадити час і виконати роботу на високому рівні. Придбати обтискні інструменти і кліщі для зняття ізоляції в Україні ви зможе за допомогою нашого сайту.

Варіанти спеціальних пристосувань

Інструменти цього типу можна розділити на три основні групи:

  • для зачистки;
  • для обтиску;
  • комбіноване пристосування.

Ви можете купити кліщі для обтиску кабелю, в які вбудовано пристрій з додатковою функцією, що дозволяє зняти ізоляційний шар. Їх називають крімпер. Професіонали цінують таку комбінацію: замість двох предметів достатньо взяти з собою тільки один. Вибирати потрібно інструмент, який підійде для різних типів дротів, ізоляції, конекторів і т.п.

Ми зібрали найцікавіші пропозиції в цій категорії, серед них ви знайдете багато універсальних моделей, наприклад, щипці для зачистки електропроводів, які можна налаштовувати на певну товщину і довжину ізоляції. Це якісна продукція від GROSS, SPARTA, MTX.

Як виглядає хороший інструмент

Щоб вибрати надійні кліщі для обтиску комп'ютерних проводів або інші пристосування цього типу, потрібно звернути увагу на ряд важливих ознак:

  • характеристики кабелю і конекторів, з якими доведеться працювати;
  • призначення інструменту: для обтиску телефонних проводів, для зачистки ізоляції і т.п .;
  • вага виробу: хороший крімпер повинен бути помірно важким;
  • конфігурацію ручок з виїмками для пальців, щоб вони зручно лягали в руку;
  • якісне рівномірне покриття, яке не ковзає;
  • робочі елементи: вони повинні замикатися без істотного зазору в одній площині;
  • не надто низьку ціну, яка відповідає якості.

Особливо уважно слід вивчити маркування, щоб зрозуміти, для яких дротів підходить ця конкретна модель. Зазвичай пристосування для обтиску крученої пари забезпечені гніздами з маркуванням 4Р, 6Р і 8Р. Якщо гніздо для чотирижильної пари відсутнє, його все ж використовують, щоб виконати обтиск популярного коннектора RJ 45 шляхом розпінування двопарного кабелю під відповідне гніздо.

У нас ви завжди знайдете необхідний вам інструмент для зачистки і обтиску. Всі пристосування мають гідну якість і прийнятну ціну. Доставка виконується по всій Україні перевізником, якого вибираєте ви. Купуйте з комфортом в інтернет-магазині КУТОК!