Ножі

Призначений переважно для різання підлогових покриттів. Завдяки вигнутому полотну ножа, ріжуча кромка полотна не пошкоджується при різанні матеріалу, ..
Ніж універсальний з висувним змінним трапецієподібним лезом. Металева рукоятка з гумовими накладками складається з двох частин, закріплених гвинтом. А..
Ніж має пластмасовий корпус, кнопку висування і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання..
Пластмасовий прогумований корпус з металевою направляючою. Ніж має автоматичну і кручені фіксацію леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову..
Ніж має пластмасовий корпус з металевою направляючою, кнопку висування і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. П..
Ніж має пластмасовий корпус, кнопки висунення і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання..
Пластмасовий корпус з металевою направляючою. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання паперу, картону ..
Пластмасовий корпус з двома металевими направляючими містить в собі два висувних леза (ніж і пилку) з автоматичною фіксацією. Призначений для розрізан..
Ніж має пластикову ручку ергономічної форми. Лезо обертається, що полегшує процес різання картону, лінолеуму, шкіри і т. д...
Складаний ніж з вигнутим лезом широкого спектру використання. Різка гуми, шкіри, картону, підлогових покриттів (лінолеуму, ламінату, ковроліну), загос..
Складаний ніж з прямим лезом широкого спектру використання. Різка гуми, шкіри, картону, загострювання дерев'яних предметів, зачистка кабелю і багато і..
Пластмасовий корпус з металевою направляючою. У неробочому стані складається. Призначений для розрізання паперу, картону та інших матеріалів. У компле..
Лезо ножа виготовлене із сталі 9ХФ, має дві ріжучі кромки, що підвищує його ефективність в роботі. Антиковзаюча рукоятка з високоякісного пластику. Ко..
Ножі з пластмасовим корпусом, кнопки висунення і фіксації лез. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначені для розрізання ..
Набір ножів різного застосування з пластмасовими ручками. Леза є висувними. У комплект входять зачисні скребки для видалення старої фарби зі скла. Наб..
Пластмасовий ергономічний прогумований корпус з посиленою направляє. Ніж має автоматичну фіксацію леза. Заміна леза здійснюється автоматично. Конструк..
Металевий ергономічний прогумований корпус з посиленою направляє. Ніж має автоматичну фіксацію леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову ча..
Універсальний ніж з висувним змінним трапецієподібним лезом. Ергономічна металева рукоятка складається з двох частин, закріплених пластмасовим гвинтом..
Універсальний ніж з висувним змінним трапецієподібним лезом. Металевий корпус. Для підвищення безпеки при перерізанні шнура, мотузки, шпагату без вису..
Ніж монтажний 170 мм. Трапецієподібні леза. Сталь SK-2. Розмір полотна 60 х 0,6 х 19 мм. Курковий механізм: полотно ножа викидається автоматично шляхо..
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)
Ножі