Ножі

Призначений переважно для різання підлогових покриттів. Завдяки вигнутому полотну ножа, ріжуча кромка полотна не пошкоджується при різанні матеріалу, ..
Ніж універсальний з висувним змінним трапецієподібним лезом. Металева рукоятка з гумовими накладками складається з двох частин, закріплених гвинтом. А..
Ніж має пластмасовий корпус, кнопку висування і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання..
Пластмасовий ергономічний прогумований корпус з посиленою направляє. Ніж має автоматичну фіксацію леза. Заміна леза здійснюється автоматично. Конструк..
Пластмасовий прогумований корпус з металевою направляючою. Ніж має автоматичну і кручені фіксацію леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову..
Ніж має пластмасовий корпус з металевою направляючою, кнопку висування і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. П..
Металевий ергономічний прогумований корпус з посиленою направляє. Ніж має автоматичну фіксацію леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову ча..
Ніж має пластмасовий корпус, кнопки висунення і фіксації леза. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання..
Пластмасовий корпус з металевою направляючою. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначений для розрізання паперу, картону ..
Пластмасовий корпус з двома металевими направляючими містить в собі два висувних леза (ніж і пилку) з автоматичною фіксацією. Призначений для розрізан..
Універсальний ніж з висувним змінним трапецієподібним лезом. Ергономічна металева рукоятка складається з двох частин, закріплених пластмасовим гвинтом..
Універсальний ніж з висувним змінним трапецієподібним лезом. Металевий корпус. Для підвищення безпеки при перерізанні шнура, мотузки, шпагату без вису..
Ніж має пластикову ручку ергономічної форми. Лезо обертається, що полегшує процес різання картону, лінолеуму, шкіри і т. д...
Складаний ніж з прямим лезом широкого спектру використання. Різка гуми, шкіри, картону, загострювання дерев'яних предметів, зачистка кабелю і багато і..
Пластмасовий корпус з металевою направляючою. У неробочому стані складається. Призначений для розрізання паперу, картону та інших матеріалів. У компле..
Лезо ножа виготовлене із сталі 9ХФ, має дві ріжучі кромки, що підвищує його ефективність в роботі. Антиковзаюча рукоятка з високоякісного пластику. Ко..
Ножі з пластмасовим корпусом, кнопки висунення і фіксації лез. Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа. Призначені для розрізання ..
Набір ножів різного застосування з пластмасовими ручками. Леза є висувними. У комплект входять зачисні скребки для видалення старої фарби зі скла. Наб..
Ніж монтажний 170 мм. Трапецієподібні леза. Сталь SK-2. Розмір полотна 60 х 0,6 х 19 мм. Курковий механізм: полотно ножа викидається автоматично шляхо..
Складаний ніж з вигнутим лезом широкого спектру використання. Різка гуми, шкіри, картону, підлогових покриттів (лінолеуму, ламінату, ковроліну), загос..
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)
Ножі