Пальники газові

Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для пайки і нагріву дрібних деталей. У комплект входить дві спеціальні насадки. Запр..
Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для пайки і нагріву дрібних деталей. Заправка здійснюється за допомогою звичайного б..
Дана модель пальника оснащена п'єзопідпал, що створює зручність при роботі. У комплект входить чотири види насадок для пайки...
Зручна портативна газовий пальник загального призначення. Заправка здійснюється за допомогою звичайного балончика для заправки запальничок. Створює ст..
Насадка-пальник має регулювальну ручку подачі газу, оснащена п'єзопідпал. Надаватися на стандартний одноразовий пропан-бутановий балон з цанговим зати..
Пальник містить у своєму корпусі змінний елемент для запалювання. Призначена для нагрівання деталей, розігріву замерзлих замків, розпалювання багать т..
Подача газу регулюється обертанням ручки. Зручна в експлуатації, оснащена п'єзопідпал. Призначена для пайки, нагріву деталей, розпалювання багать і т...
Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для нагрівання дрібних деталей і пайки. Зручна в експлуатації. Заправка здійснюється..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Пальники газові