Пальники газові

Пальник містить у своєму корпусі змінний елемент для запалювання. Призначена для нагрівання деталей, розігріву замерзлих замків, розпалювання багать т..
Подача газу регулюється обертанням ручки. Зручна в експлуатації, оснащена п'єзопідпал. Призначена для пайки, нагріву деталей, розпалювання багать і т...
Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для пайки і нагріву дрібних деталей. У комплект входить дві спеціальні насадки. Запр..
Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для пайки і нагріву дрібних деталей. Заправка здійснюється за допомогою звичайного б..
Дана модель пальника оснащена п'єзопідпал, що створює зручність при роботі. У комплект входить чотири види насадок для пайки...
Зручна портативна газовий пальник загального призначення. Заправка здійснюється за допомогою звичайного балончика для заправки запальничок. Створює ст..
Пальник газовий оснащена герметичною ємкістю для газу. Призначена для нагрівання дрібних деталей і пайки. Зручна в експлуатації. Заправка здійснюється..
Насадка-пальник має регулювальну ручку подачі газу, оснащена п'єзопідпал. Надаватися на стандартний одноразовий пропан-бутановий балон з цанговим зати..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Пальники газові