Мультитули (трансформери)

111.00 грн

У наявності
Універсальний набір інструментів з поясним чохлом. Розмір у робочому положенні 156 мм. У комплект входять: плоскогубці, длінногубци, кусачки, захоплен..
Універсальний інструмент-трансформер для домашнього застосування. У комплект входять: молоток з круглим бойком, пасатижі, обценьки, викрутки хрестова ..
Універсальний набір інструментів. Розмір у робочому положенні 113 мм. У комплект входять: плоскогубці, кусачки, захоплення круглих предметів, хрестова..
Універсальний інструмент-трансформер для домашнього застосування. У комплект входять: розвідний ключ, пасатижі, набір біт, ніж-пила, великий ніж. ..
Універсальний інструмент-трансформер для домашнього застосування. У комплект входять: пасатижі, викрутки хрестова і шлицевая, консервний ніж, ніж з пи..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Мультитули (трансформери)

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли потрібен інструмент, але під рукою його немає. Він лежить вдома, в багажнику автомобіля, в майстерні, на робочому місці, де завгодно, але тільки не тут, де повинен бути прямо зараз. Щоб більше не траплялась подібна проблема, потрібно просто купити мультитул. В інтернет-магазині КУТОК ви знайдете цікаві пропозиції по інструменту, виконаного у вигляді трансформера.

Як обрати правильний мультитул

Вони бувають такими різними, що можна колекцію збирати: від солідного набору до пласкої карти, яка легко поміщається в гаманці. Ми пропонуємо мультитул - складаний інструмент, в якому зібрані найпопулярніші пристосування для різних видів ремонту. Вибираючи відповідну модель, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • наповнення;
  • якість виконання;
  • розміри;
  • зовнішній вигляд;
  • спеціалізація;
  • загальна вага;
  • комплектація.

Не завадить скласти список інструменту, який корисно завжди мати при собі. Наприклад, у нас представлений мультитул трансформер Sparta, який включає навіть молоток. А є і варіант без нього, але там пасатижі зручніше. Визначившись з наповненням, варто звернути увагу на якість. У відомих брендів цей показник на висоті.

Розміри і вага повинні бути помірними, особливо, якщо трансформер передбачається носити в кишені, а не в сумці. Універсальний варіант підійде майже всім, але іноді потрібні спеціалізовані моделі, наприклад, з набором біт. Нарешті, добре, коли інструмент упакований в чохол: виглядає стильно, зберігати зручно.

Кілька корисних зауважень

Приймаючи рішення купити якісний мультитул, необхідно пам'ятати, що заміною повноцінному набору інструментів він не стане. Можна спробувати виконати ремонт за допомогою трансформера, але це зажадає занадто багато зусиль. І все ж хорошому майстру без цього сучасного девайса не обійтися.

Він заощадить чимало часу і нервових клітин, коли потрібно терміново виконати невеликий ремонт. Просто дістаєш потрібний інструмент, і від проблеми не залишається і сліду. Не доведеться кудись йти і щось шукати, коли все під рукою. Завжди хороша ідея - придбати мультитул трансформер в подарунок для друга.

В інтернет магазині КУТОК ви завжди знайдете недорогі мультитули, зручні і надійні. Вибирайте відповідний варіант і оформляйте замовлення. Про це рішення ви ніколи не пошкодуєте.