Мотижки ручні

24.00 грн

У наявності
Мотижки з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 100 мм, загальна довжина 230 мм.Призначена для розпушування, аерації ґрунту і прополки на неве..
Мотижки комбінована, профіль трапеція і три зубці, з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 65 мм, загал..
Мотижки комбінована з двома типами профілів: трапеція і пелюстка, з ергономічною дерев'яною рукояткою. Ширина робочої частини 60 мм, загальна довжина ..
Мотижки комбінована, профіль пелюстка і 2-зубая, з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 80 мм, загальн..
Мотижки комбінована, профіль пелюстка і три зубці, з ергономічною обрезиненной рукояткою. Ширина робочої частини 75 мм, загальна довжина 270 мм.Призна..
Мотижки комбінована з двома типами профілів 3-зубая і пелюстка, з пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини 72 мм, загальна довжина 240 мм.Признач..
Мотижки, профіль трапеція, з обрезиненной рукояткою, яку при необхідності можна подовжити. Ширина робочої частини 35 мм, загальна довжина 315 мм. Приз..
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)
Мотижки ручні

Для дбайливого догляду за рослинами на ділянці вам буде необхідна ручна мотика. Невеликі розміри дозволяють використовувати такий інструмент на маленьких ділянках, вузьких грядках ы клумбах. Будова леза підбирається в залежності від типу робіт, які необхідно виконати. Тому в арсеналі досвідченого садівника завжди є кілька садових мотик. Придбати такий інструмент високої якості ви можете в інтернет-магазині КУТОК.

Ручні мотики бувають різними

Історія цього інструменту така ж давня, як історія людства. За цей час було придумано безліч різновидів, і кожна з них може виявитися дуже корисною. Ось деякі способи застосування ручної мотики для ґрунту:

  • широке лезо рекомендується використовувати на легких ґрунтах;
  • вузький інструмент застосовують на щільному ґрунті, при складному розпушуванні, щоб розбити тверді грудки і т.п .;
  • прополку невеликих грядок також зручніше виконувати вузьким лезом;
  • закруглена робоча частина - дуже міцна, добре переносить механічні навантаження;
  • видаляти бур'яни і траву між плиткою краще класичної трапецієподібної сапкою з додатковою заточуванням по боках;
  • лезо типу "пелюстка" підходить і для розпушування, і для виконання неглибоких борозен під посів;
  • для догляду за газоном рекомендується модель з робочою частиною у вигляді півкола.

На нашому сайті ви можете вибрати і купити ручну мотику, яка стане хорошим помічником в справі догляду за ділянкою. Широко представлені універсальні моделі, які поєднують сапу і міні-граблі або два різновиди мотижного леза. Правильний вибір допоможе вам скоротити витрати на покупку інструменту і заощадити місце для його зберігання.

Яким має бути хороше пристосування

Мотика - інструмент, який роблять із міцної сталі і належним чином заточують в процесі виготовлення. Товщина робочого елемента не перевищує трьох міліметрів, він повинен бути суцільнолитим і міцно закріпленим. Правильно сконструйована ручка ергономічної форми зі зручним гумовим покриттям істотно полегшить роботи.

У нас ви зможете купити маленьку ручну мотику гідної якості з хорошими експлуатаційними характеристиками. Це вироби від PALISAD - відомого виробника надійного садового інструменту. Вибирайте пристосування для свого саду і насолоджуйтеся улюбленою справою. Ми доставимо замовлення зручним для вас способом в лічені дні!